PROVOZNÍ ŘÁD WELLNESS CENTRA

 

 

Každý návštěvník realizuje svůj pobyt v prostoru wellness na vlastní odpovědnost. Návštěvník je povinen při příchodu zaplatit vstupné, jeho zaplacením se zavazuje k dodržování tohoto provozního řádu. Při překročení časového limitu nebo předplaceného vstupného je návštěvník povinen uhradit poplatek podle platného ceníku. Děti do 14 let mohou do areálu vstoupit jen s doprovodem dospělé osoby. Kapacita hotelového wellness je 25 - 30 osob/pobyt.

 

Otevírací doba:

 

po-pá 16-23.00 hod.,                              so-ne 10-23.00 hod.

 

 

Rezervaci vstupu do wellness je možno zajistit na recepci tel. č. 581 83 34 26.

 

Po zaplacení na recepci obdrží klient klíč od skříňky a vstupní kartu. Osobní věci si návštěvník uloží v uzamykatelné skříňce v prostoru šatny, které nejsou určeny k ukládání cenností. Cennosti si mohou klienti uložit na recepci do úschovy. V šatně může klient bezplatně použít převlékací kabiny. V prostorách wellness centra se návštěvníci pohybují bosi. Pobyt v prostorách wellness centra je povolen pouze bez plavek, k zahalení slouží ručník, župan nebo prostěradlo, které si může návtěvník zapůjčit na recepci. Klient je povinen se před vstupem do relaxačních zón osprchovat.  K tomu jsou určeny oddělené sprchy pro muže a ženy, které jsou součástí sociálního zázemí wellness.

 

Hotelové wellness je místem klidu, odpočinku a relaxace. Během svého pobytu mějte, prosím, ohled na ostatní klienty. Při poraněních nebo jiných nepředvídatelných událostech použijte telefon nebo tlačítko, které se nachází v každé potírně vždy u dveří. Do prostor hotelového wellness je zakázáno přinášet vlastní jídlo, alkoholické i nealkoholické nápoje. Klienti si mohou v recepci a restauraci hotelu zakoupit nealkoholické nápoje.  V prostorách wellness centra platí zákaz kouření a používání otevřeného ohně. Pobyt ve wellness centru není povolen dětem do 3 let, osobám s otevřenými ranami, kožními nemocemi, závažnými srdečními nemocemi apod. Do prostor wellness není povolen vstup se zapnutými elektronickými přístroji (telefon, fotoaparát, kamera apod.), není tedy povoleno zde fotografovat či pořizovat jiné záznamy. V případě porušení provozního řádu může být klient z prostor wellness vykázán, a to bez náhrady. Při odchodu odloží klient použitý ručník, župan nebo prostěradlo na recepci s klíčem od skříňky a vstupní kartou.

 

 

Přejeme Vám příjemný pobyt!

  • CZ
  • EN
  • DE
Arrow left
Arrow right